Naturalny błonnik w pracy jelit.

Preparat jest przeznaczony dla osób mających problemy z pracą jelit, wspomaga przemianę materii.

Sollievo Liofibra jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Jego skład opiera się w 100% tylko na naturalnych ziołowych składnikach.

Sekret preparatu tkwi w połączeniu 5 różnych typów błonnika. Jak wiemy błonnik pobudza nasze jelita do bardziej wytężonej pracy, przyspiesza trawienie. Zapobiega to uciążliwym biegunkom, zaparciom. Dzięki spożywaniu błonnika w naszych jelitach rozwijają się pożyteczne kultury bakterii, dzięki czemu zyskujemy większą odporność organizmu.

Zaletą błonnika jest też to, że pozbywa się kwasów żółciowych z naszych jelit, dzięki temu nie są one przetwarzane przez wątrobę w szkodliwy cholesterol (powodujący miażdżycę).

Doskonale działa na nasz organizm dzięki obecności w składzie:

  • • Liofilizowany ekstrakt z liści malwy – ma właściwości łagodzące oraz wspomaga właściwą pracę błony śluzowej jelit;
  • • Babka jajowata, glucomannan celuloza – wykazują efekt synergistyczny, tzn. „formują masę”: adsorbują i zatrzymują wodę w różnych częściach jelita, zwiększają objętość masy kałowej i współdziałają z fizjologicznymi procesami zachodzącymi w jelicie.
  • • Inulina z korzenia cykorii – działa pozytywnie na jelita tworząc florę bakteryjną;

SPOSÓB UŻYWANIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Preparat w formie tabletek należy zażywać tylko doustnie. Właściwe jest przyjmowanie 3 tabletek 2 razy dziennie pomiędzy głównymi posiłkami. Należy tabletki popić dużą ilością wody. Nie powinno się przekraczać wskazanej przez producenta dawki. Sollievo mogą przyjmować kobiety w ciąży, trzymając się zaleceń producenta. Należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem, gdy zauważymy nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.